Модельный ряд Great Wall

Отзыв о Great Wall Deer 2008 года


Автомобиль: Great Wall Deer 2008 г.в., пикап, механическая коробка передач, Задний привод , пробег - 110 км, двигатель - 2.3 бензин
Автор: Петро (Украина, Вышгород)   26.02.2015
НадежностьОценка: 4
КомфортОценка: 4
ХодоваяОценка: 5
Внешний видОценка: 5
Общая оценка4.0

Купляв авто в 2008р в автосалоні. Шукав якийсь грузопасажир. Живу загородом, сім"я з 4 чол., хотілося щось і для сім"ї, і для невеликого бізнесу і щоб можна було привезти щось по стройці так як будувався. Вибір впав на DEER G-3 випадково так як відмовили в кредиті на KENGO, і запізнився на потяг, щоб подивитися на VITO. Розстроєний зайшов в автосалон де продавали GREAT WALL, без будь яких проблем оформили кредит за тими документами які були при мені. На теперішній момент наїздив 110 тис.км. притензій ніяких, ціна якість цілком відповідає, навіть якість перевищує ціну. Якщо зрівнювати машини аналогічного классу потрібно адекватно робити порівняння, з L200, NAVARA не потрібно рівняти, це робоча машина , а не машина для понту (що у мене джип).

Плюсы автомобиля: Авто яке надійне в експлуатації, (особливо ходова), машина рамна, (що додає надійності), мінімум електроніки (а значить межливий ремонт, майже тільки одним цвяхом в польвих умовах). Можливо перевозити будь що, що влізе в багажний відсік без дискомфорту для пасажирів (навіть якщо це буде навоз).

Минусы автомобиля: Хотілосяб кращий метал на кузові,але розумієш, що значіть буде коштувати дорожче. Маловато простору для другого ряду сидінь.

Совет покупателю: Адекватно оцінюйте для чого потрібне вам авто, а потім робіть свій вибір.

Нет Да
Отзыв был полезен?

Обсуждение отзыва

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!

Кто ты? Входи!
Или регистрируйся

Тест-драйв Great Wall Deer: Китайский фермер
Китайский фермер

Автомобили китайского производства уже стали привычным явлением на дорогах России – сейчас машины с лейблом «Made in China» активно продаются на нашем рынке и, стоит отметить, пользуются популярностью. Стабильный, хотя и не очень высокий спрос, обеспечивается активными маркетинговыми кампаниями продавцов и низкими ценами на авто.

Автобазар InfoCar.ua

Продажа б/у Great Wall

Great Wall Haval H3 2011 Great Wall Haval H3 10.490$ 2011 19.000 км
Great Wall Safe 2006 Great Wall Safe 3.800$ 2006 90.000 км
смотреть все
объявления