Модельный ряд Great Wall

Отзыв о Great Wall Deer 2008 года


Автомобиль: Great Wall Deer 2008 г.в., пикап, механическая коробка передач, Задний привод , пробег - 110 км, двигатель - 2.3 бензин
Автор: Петро (Украина, Вышгород)   26.02.2015
НадежностьОценка: 4
КомфортОценка: 4
ХодоваяОценка: 5
Внешний видОценка: 5
Общая оценка4.0

Купляв авто в 2008р в автосалоні. Шукав якийсь грузопасажир. Живу загородом, сім"я з 4 чол., хотілося щось і для сім"ї, і для невеликого бізнесу і щоб можна було привезти щось по стройці так як будувався. Вибір впав на DEER G-3 випадково так як відмовили в кредиті на KENGO, і запізнився на потяг, щоб подивитися на VITO. Розстроєний зайшов в автосалон де продавали GREAT WALL, без будь яких проблем оформили кредит за тими документами які були при мені. На теперішній момент наїздив 110 тис.км. притензій ніяких, ціна якість цілком відповідає, навіть якість перевищує ціну. Якщо зрівнювати машини аналогічного классу потрібно адекватно робити порівняння, з L200, NAVARA не потрібно рівняти, це робоча машина , а не машина для понту (що у мене джип).

Плюсы автомобиля: Авто яке надійне в експлуатації, (особливо ходова), машина рамна, (що додає надійності), мінімум електроніки (а значить межливий ремонт, майже тільки одним цвяхом в польвих умовах). Можливо перевозити будь що, що влізе в багажний відсік без дискомфорту для пасажирів (навіть якщо це буде навоз).

Минусы автомобиля: Хотілосяб кращий метал на кузові,але розумієш, що значіть буде коштувати дорожче. Маловато простору для другого ряду сидінь.

Совет покупателю: Адекватно оцінюйте для чого потрібне вам авто, а потім робіть свій вибір.

Нет Да
Отзыв был полезен?

Обсуждение отзыва

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!

Кто ты? Входи!
Или регистрируйся

Тест-драйв Great Wall Deer: Великий китайский олень
Великий китайский олень

Как же они смеялись! А с трудом отдышавшись, эти всезнающие европейские и американские снобы снова начинали язвить в адрес неказистых предков сегодняшних моделей «Тойоты», «Ниссана» и «Хонды».

Автобазар InfoCar.ua

Продажа б/у Great Wall

Great Wall Deer 2005 Great Wall Deer 4.200$ 2005 78.000 км
Great Wall Haval H3 2013 Great Wall Haval H3 8.500$ 2013 120.000 км
смотреть все
объявления